Tagasitamine

AUTOPARTNER24.EE KAUBA TAGASTAMINE

Kauba tagastamisele kehtivad Autopartner24.ee üldtingimused.

Tarbijatel on õigus ostetud kaup 14 päeva jooksul tagastada, saada tagasi kauba eest tasutud summad või nõuda kauba väljavahetamist. 14-päevane tähtaeg algab kauba pakiautomaati või postkontorisse jõudmisest teavitamisest või kullertarne korral paki jõudmisest ostja aadressile.

Tagastatav kaup peab olema kahjustusteta, terviklik, kasutamata ja originaalpakendis.

Kauba tagastamisega kaasnevad kulud kannab klient.

Kauba tagastamiseks täitke tagastamise avaldus ja saatke see e-posti teel info@autopartner24.ee. Küsimuste korral palun helistage +372 5887 2424

Kauba tagastamisaadress: Mocom OÜ, Koplipere 29, 75310 Rae vald, Eesti.

Kui soovite tellimuse tühistada pärast kauba eest tasumist, aga enne kauba kohaletoimetamist, teatage sellest kohe e-posti aadressil info@autopartner24.ee. Märkige e-kirjas tellimuse number ja oma kontaktandmed (ees- ja perekonnanimi, tellimuse esitamise kuupäev, telefoninumber ja pangakonto number).

Taganemise korral tagastame kauba ostuhinna koos tarnekuludega hiljemalt 14 päeva pärast taganemistaotluse meile laekumise kuupäeva. Ostusumma tagastatakse taotluses märgitud arvelduskontole.

Müüjal on õigus peatada ostusumma tagastamine seni, kuni kaup on tagastatud ja esitatud tagastamist tõendavad dokumendid.

Teie Autopartner24.ee tiim.